OBS De Ieveling | Het Veer 90 | 1633 HE Avenhorn
Het team van De Ieveling

Team schooljaar 2020-2021

 

 

 

Het team van De Ieveling 2020-2021:

 

Groep 1/2 A: Marloes van der Neut (marloesvanderneut@obsieveling.nl) en Carola Rood (carolarood@obsieveling.nl)

 

Groep 1/2 B: Miranda Belleman* (mirandabelleman@obsieveling.nl) en Lisa Prinsen (lisaprinsen@obsieveling.nl) (* Vervanger zwangerschapsverlof Wieneke Klijnsma aug - dec 2020)

 

Groep 1/2 C: Anouk van der Vlugt (anoukvandervlugt@obsieveling.nl)

 

Groep 3: Linda de Haan (lindadehaan@obsieveling.nl) en Rianne Looijesteijn (riannelooijesteijn@obsieveling.nl)

 

Groep 3/4: Suzanne Vet (suzannevet@obsieveling.nl

 

Groep 4/5: Mariska Kaptein (mariskakaptein@obsieveling.nl)

 

Groep 6: Marrit Dijkstra (marritdijkstra@obsieveling.nl)

 

Groep 7/8: Willemijn Kranenburg (willemijnkranenburg@obsieveling.nl) en Marion Ursem (marionursem@obsieveling.nl)

 

 

Overige taken binnen de school in 2020-2021:

● Marjolein Schilder: directeur (directie@obsieveling.nl)

● Yostha Spit en Ilona Zuidinga: begeleiding leerlingen met specifieke onderwijsbehoeften

● Stephanie de Kroon: intern begeleider (ib@obsieveling.nl)

● Rianne Looijesteijn: allround ondersteuning bovenbouw

● Marion Ursem: directieondersteuner, extra leerkracht groep 7/8

● Linda de Haan en Marrit Dijkstra: ICT-taken (ict@obsieveling.nl)

● Brenda van Driel: conciërge

● Sylvia van Schagen: administratief medewerker 

● Wouter Snoek: vakleerkracht bewegingsonderwijs

● Daphne Marechal: vakleerkracht GVO

● Suzanne Leegwater: vakleerkracht muziek

 

 

Schooltijden en vakanties

Schooltijden:

Wij werken met een continurooster met een vijf gelijke dagen model.

De kinderen zijn op school van 8.30 uur tot 14.00 uur.

 

vakanties en vrije dagen 2020/ ... Lees verder >>

De Vreedzame School

OBS De Ieveling is een Vreedzame school. De Vreedzame school is een compleet programma voor basisscholen voor sociale competentie en democratisch burgerschap. 

 

Een Vreedzame School is een school, waarin iedereen (lee ... Lees verder >>

4x wijzer

4 x wijzer op de Ieveling

 

Het onderwijs en de maatschappij veranderen voortdurend en wij willen ons eigen handelen en onderwijs kritisch blijven evalueren en zo nodig bijstellen. In schooljaar 2014 - ... Lees verder >>

Protocollen

downloaden

downloaden

downloaden

downloaden

Alle bekijken >>

Leerling aanmelden

Wilt u uw kind aanmelden? Klik dan hier om uw kind aan te melden en wij nemen contact met u op.